Virtual City 2: Paradise Resort HD

Windows 8.1 için Şehir Kurma Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 180.5 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Virtual City: Paradise Resort HD; Hayalinizdeki sanal şehri oluşturarak geliştirmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Windows 8.1 için şehir kurma simülasyon oyunudur.

Virtual City: Paradise Resort HD; Hayalinizdeki sanal şehri oluşturarak geliştirmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Windows 8.1 için şehir kurma simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz Windows 8.1 cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda yeni binalar, yeni mağazalar ve mağaza zincirleri, oteller, restoranlar, kafeler, yollar, hastaneler ve yeşil yaşam alanları inşa edebilirsiniz. Florida, Alaska, Utah, Kayalık dağlar ve Nevada sahillerinden kuracağınız şehirde binalardan ve dükkanlardan kira toplayarak şehirlerinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz.

Ofisler, gece kulüpleri, casinolar inşa edeceğiniz oyunda buzdan oteller gibi farklı yapılarda inşa edebilirsiniz. Hayal gücünüzü zorlayacağınız oyunda çok eğleneceksiniz. Etkileyici grafikleri ve zengin ses efektleri ile oyunda tek yapmanız gereken size verilen görevleri eksiksiz yerine getirerek şehrinizi büyütmek.

Virtual City 2: Paradise Resort HD oyunu içerisinde; 4 adet ayar, 52 zorlu seviye, 29 farklı simülasyon sahneleri, 42 ticaret için ürünler, kazanmanız gereken 98 başarım, 45 bina yükseltmeleri, Oyun Merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Virtual City 2: Paradise Resort HD indir
DİĞER SÜRÜMLER